Eating And Drinking Places in Redford, Michigan
58 eating and drinking places businesses in Redford
58
58
58
52
About Eating And Drinking Places in Redford
There are 58 businesses classified under Eating And Drinking Places in Redford, Michigan. 58 have phone numbers on file. 58 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Redford.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Redford
- Wholesale Trade-durable Goods (1K)
- Educational Services (1K)
- Automotive Repair, Services, And Parking (331)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (304)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (284)
- Food Stores (228)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (189)
- Miscellaneous Retail (166)
- View all industries →