Eating And Drinking Places in River Rouge, Michigan
3 eating and drinking places businesses in River Rouge
3
3
3
3
About Eating And Drinking Places in River Rouge
There are 3 businesses classified under Eating And Drinking Places in River Rouge, Michigan. 3 have phone numbers on file. 3 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in River Rouge.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in River Rouge
- Educational Services (38)
- Paper And Allied Products (37)
- Social Services (27)
- Stone, Clay, Glass, And Concrete Products (27)
- Food Stores (25)
- Construction Special Trade Contractors (21)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (16)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (16)
- View all industries →