Eating And Drinking Places in Royal Oak, Michigan
409 eating and drinking places businesses in Royal Oak
409
408
409
387
About Eating And Drinking Places in Royal Oak
There are 409 businesses classified under Eating And Drinking Places in Royal Oak, Michigan. 408 have phone numbers on file. 409 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Royal Oak.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |