Eating And Drinking Places in Sturgis, Michigan
36 eating and drinking places businesses in Sturgis
36
36
36
33
About Eating And Drinking Places in Sturgis
There are 36 businesses classified under Eating And Drinking Places in Sturgis, Michigan. 36 have phone numbers on file. 36 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Sturgis.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Sturgis
- Paper And Allied Products (4K)
- Business Services (336)
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (192)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (184)
- Educational Services (154)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (103)
- Rubber And Miscellaneous Plastics Products (72)
- Real Estate (72)
- View all industries →