Eating And Drinking Places in Swartz Creek, Michigan
19 eating and drinking places businesses in Swartz Creek
19
19
19
16
About Eating And Drinking Places in Swartz Creek
There are 19 businesses classified under Eating And Drinking Places in Swartz Creek, Michigan. 19 have phone numbers on file. 19 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Swartz Creek.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Swartz Creek
- Educational Services (263)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (101)
- Membership Organizations (99)
- Depository Institutions (93)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (57)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (46)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (44)
- Business Services (38)
- View all industries →