Eating And Drinking Places in Union City, Michigan
4 eating and drinking places businesses in Union City
4
4
4
3
About Eating And Drinking Places in Union City
There are 4 businesses classified under Eating And Drinking Places in Union City, Michigan. 4 have phone numbers on file. 4 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Union City.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 3K |
| Lansing | 3K |
| Ann Arbor | 3K |
| Grand Rapids | 1K |
| Kalamazoo | 950 |
| Southfield | 782 |
| Troy | 701 |
| Macomb | 655 |
| Madison Heights | 623 |
| Sterling Heights | 605 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Union City
- Educational Services (273)
- Membership Organizations (22)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (19)
- Holding And Other Investment Offices (18)
- Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places (18)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (10)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (6)
- Automotive Repair, Services, And Parking (5)
- View all industries →