Miscellaneous Manufacturing Industries in Utica, Michigan
172 miscellaneous manufacturing industries businesses in Utica
172
172
172
168
About Miscellaneous Manufacturing Industries in Utica
There are 172 businesses classified under Miscellaneous Manufacturing Industries in Utica, Michigan. 172 have phone numbers on file. 172 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific miscellaneous manufacturing industries companies in Utica.
Top Cities for Miscellaneous Manufacturing Industries in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Ypsilanti | 2K |
| Grand Rapids | 2K |
| Oak Park | 1K |
| Midland | 1K |
| Novi | 839 |
| Auburn Hills | 606 |
| Detroit | 582 |
| Fraser | 455 |
| Ann Arbor | 363 |
| Lansing | 343 |
Search Miscellaneous Manufacturing Industries
Other Industries in Utica
- Business Services (1K)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (819)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (431)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (424)
- Real Estate (389)
- Health Services (331)
- Wholesale Trade-durable Goods (329)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (270)
- View all industries →