Real Estate in Utica, Michigan
389 real estate businesses in Utica
389
384
389
333
About Real Estate in Utica
There are 389 businesses classified under Real Estate in Utica, Michigan. 384 have phone numbers on file. 389 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Utica.
Top Cities for Real Estate in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Grand Rapids | 5K |
| Detroit | 3K |
| Southfield | 3K |
| Ann Arbor | 2K |
| Troy | 2K |
| Charlotte | 2K |
| Farmington | 2K |
| Plymouth | 1K |
| Bloomfield Hills | 1K |
| Birmingham | 1K |
Search Real Estate
Other Industries in Utica
- Business Services (1K)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (819)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (431)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (424)
- Health Services (331)
- Wholesale Trade-durable Goods (329)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (270)
- Miscellaneous Retail (269)
- View all industries →