Health Services in Utica, Michigan
331 health services businesses in Utica
331
330
331
283
About Health Services in Utica
There are 331 businesses classified under Health Services in Utica, Michigan. 330 have phone numbers on file. 331 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Utica.
Top Cities for Health Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Grand Rapids | 11K |
| Detroit | 11K |
| Ann Arbor | 10K |
| Royal Oak | 7K |
| Southfield | 6K |
| Troy | 5K |
| Kalamazoo | 5K |
| Allen Park | 4K |
| Lansing | 4K |
| Livonia | 4K |
Search Health Services
Other Industries in Utica
- Business Services (1K)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (819)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (431)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (424)
- Real Estate (389)
- Wholesale Trade-durable Goods (329)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (270)
- Miscellaneous Retail (269)
- View all industries →