Nonclassifiable Establishments in Utica, Michigan
221 nonclassifiable establishments businesses in Utica
221
203
221
146
About Nonclassifiable Establishments in Utica
There are 221 businesses classified under Nonclassifiable Establishments in Utica, Michigan. 203 have phone numbers on file. 221 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific nonclassifiable establishments companies in Utica.
Top Cities for Nonclassifiable Establishments in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Detroit | 11K |
| Benton Harbor | 7K |
| Grand Rapids | 6K |
| Ann Arbor | 6K |
| Troy | 5K |
| Southfield | 4K |
| Birmingham | 3K |
| Farmington | 3K |
| Lansing | 2K |
| Livonia | 2K |
Search Nonclassifiable Establishments
Other Industries in Utica
- Business Services (1K)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (819)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (431)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (424)
- Real Estate (389)
- Health Services (331)
- Wholesale Trade-durable Goods (329)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (270)
- View all industries →