Legal Services in Waterford, Michigan
46 legal services businesses in Waterford
46
46
46
35
About Legal Services in Waterford
There are 46 businesses classified under Legal Services in Waterford, Michigan. 46 have phone numbers on file. 46 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Waterford.
Top Cities for Legal Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Troy | 5K |
| Detroit | 5K |
| Grand Rapids | 2K |
| Southfield | 2K |
| Bloomfield Hills | 2K |
| Lansing | 2K |
| Ann Arbor | 2K |
| Birmingham | 868 |
| Farmington | 807 |
| Franklin | 567 |
Search Legal Services
Other Industries in Waterford
- Educational Services (2K)
- Transportation By Air (821)
- Business Services (502)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (393)
- Miscellaneous Retail (329)
- Depository Institutions (302)
- Health Services (286)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (221)
- View all industries →