Real Estate in House Springs, Missouri
27 real estate businesses in House Springs
27
27
27
27
About Real Estate in House Springs
There are 27 businesses classified under Real Estate in House Springs, Missouri. 27 have phone numbers on file. 27 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in House Springs.
Top Cities for Real Estate in Missouri
| City | Businesses |
|---|---|
| Saint Louis | 13K |
| Kansas City | 10K |
| Mexico | 4K |
| Saint Joseph | 3K |
| Springfield | 3K |
| Saint Charles | 2K |
| Lees Summit | 1K |
| Chesterfield | 1K |
| Columbia | 1K |
| Independence | 860 |