Real Estate in Kansas City, Missouri
10K real estate businesses in Kansas City
10K
9K
10K
8K
About Real Estate in Kansas City
There are 10K businesses classified under Real Estate in Kansas City, Missouri. 9K have phone numbers on file. 10K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Kansas City.
Top Cities for Real Estate in Missouri
| City | Businesses |
|---|---|
| Saint Louis | 13K |
| Kansas City | 10K |
| Mexico | 4K |
| Saint Joseph | 3K |
| Springfield | 3K |
| Saint Charles | 2K |
| Lees Summit | 1K |
| Chesterfield | 1K |
| Columbia | 1K |
| Independence | 860 |