Social Services in Lees Summit, Missouri
436 social services businesses in Lees Summit
436
436
436
301
About Social Services in Lees Summit
There are 436 businesses classified under Social Services in Lees Summit, Missouri. 436 have phone numbers on file. 436 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Lees Summit.
Top Cities for Social Services in Missouri
| City | Businesses |
|---|---|
| Saint Louis | 10K |
| Kansas City | 9K |
| Springfield | 2K |
| Columbia | 1K |
| Jefferson City | 1K |
| Saint Charles | 643 |
| Cape Girardeau | 484 |
| Saint Joseph | 443 |
| Lees Summit | 436 |
| Chesterfield | 377 |
Search Social Services
Other Industries in Lees Summit
- Miscellaneous Services (4K)
- Educational Services (2K)
- Real Estate (1K)
- Health Services (1K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (1K)
- Wholesale Trade-durable Goods (915)
- Membership Organizations (750)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (731)
- View all industries →