Legal Services in Saint Louis, Missouri
12K legal services businesses in Saint Louis
12K
12K
12K
11K
About Legal Services in Saint Louis
There are 12K businesses classified under Legal Services in Saint Louis, Missouri. 12K have phone numbers on file. 12K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Saint Louis.
Top Cities for Legal Services in Missouri
| City | Businesses |
|---|---|
| Saint Louis | 12K |
| Kansas City | 10K |
| Jefferson City | 1K |
| Springfield | 727 |
| Carthage | 664 |
| Chesterfield | 629 |
| Columbia | 276 |
| Rolla | 240 |
| Saint Charles | 213 |
| Cape Girardeau | 140 |
Search Legal Services
Other Industries in Saint Louis
- Educational Services (60K)
- Health Services (56K)
- Business Services (32K)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (25K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (24K)
- Nonclassifiable Establishments (21K)
- Wholesale Trade-durable Goods (19K)
- Non-depository Credit Institutions (15K)
- View all industries →