Real Estate in Carson City, Nevada
775 real estate businesses in Carson City
775
775
775
325
About Real Estate in Carson City
There are 775 businesses classified under Real Estate in Carson City, Nevada. 775 have phone numbers on file. 775 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Carson City.
Top Cities for Real Estate in Nevada
| City | Businesses |
|---|---|
| Las Vegas | 12K |
| Reno | 3K |
| Henderson | 2K |
| Carson City | 775 |
| Sparks | 749 |
| Incline Village | 435 |
| Pahrump | 409 |
| Mesquite | 255 |
| Minden | 195 |
| Boulder City | 134 |
Search Real Estate
Other Industries in Carson City
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (3K)
- Nonclassifiable Establishments (2K)
- Educational Services (1K)
- Administration Of Environmental Quality And Housing Programs (1K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (948)
- Administration Of Economic Programs (826)
- Amusement And Recreation Services (632)
- Administration Of Human Resource Programs (579)
- View all industries →