Health Services in Ely, Nevada
45 health services businesses in Ely
45
45
45
45
About Health Services in Ely
There are 45 businesses classified under Health Services in Ely, Nevada. 45 have phone numbers on file. 45 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Ely.
Top Cities for Health Services in Nevada
| City | Businesses |
|---|---|
| Las Vegas | 7K |
| Reno | 4K |
| Henderson | 1K |
| Sun Valley | 848 |
| Carson City | 386 |
| North Las Vegas | 311 |
| Sparks | 235 |
| Boulder City | 204 |
| Nellis Afb | 174 |
| Gardnerville | 142 |
Search Health Services
Other Industries in Ely
- Educational Services (165)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (48)
- Justice, Public Order, And Safety (33)
- Nonclassifiable Establishments (32)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (32)
- Amusement And Recreation Services (27)
- Administration Of Environmental Quality And Housing Programs (26)
- Membership Organizations (24)
- View all industries →