Food Stores in Durham, North Carolina
294 food stores businesses in Durham
294
293
294
238
About Food Stores in Durham
There are 294 businesses classified under Food Stores in Durham, North Carolina. 293 have phone numbers on file. 294 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Durham.
Top Cities for Food Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 3K |
| Greensboro | 2K |
| Salisbury | 2K |
| Raleigh | 957 |
| Winston Salem | 835 |
| Jacksonville | 689 |
| Gastonia | 613 |
| Wilmington | 578 |
| Cary | 411 |
| Matthews | 346 |
Search Food Stores
Other Industries in Durham
- Health Services (15K)
- Educational Services (14K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (13K)
- Nonclassifiable Establishments (11K)
- Business Services (10K)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (10K)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (7K)
- Chemicals And Allied Products (5K)
- View all industries →