Real Estate in Durham, North Carolina
3K real estate businesses in Durham
3K
3K
3K
2K
About Real Estate in Durham
There are 3K businesses classified under Real Estate in Durham, North Carolina. 3K have phone numbers on file. 3K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Durham.
Top Cities for Real Estate in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 22K |
| Raleigh | 8K |
| Greensboro | 3K |
| Wilmington | 3K |
| Durham | 3K |
| Asheville | 2K |
| Winston Salem | 2K |
| Cary | 2K |
| Cornelius | 1K |
| Chapel Hill | 1K |
Search Real Estate
Other Industries in Durham
- Health Services (15K)
- Educational Services (14K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (13K)
- Nonclassifiable Establishments (11K)
- Business Services (10K)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (10K)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (7K)
- Chemicals And Allied Products (5K)
- View all industries →