Wholesale Trade-non-durable Goods in Elizabeth City, North Carolina
104 wholesale trade-non-durable goods businesses in Elizabeth City
104
104
104
85
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Elizabeth City
There are 104 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Elizabeth City, North Carolina. 104 have phone numbers on file. 104 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Elizabeth City.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Greensboro | 6K |
| Charlotte | 4K |
| Durham | 2K |
| Raleigh | 1K |
| Boone | 1K |
| High Point | 1K |
| Kernersville | 752 |
| Hickory | 666 |
| Wilmington | 626 |
| Morrisville | 557 |