Eating And Drinking Places in Elizabethtown, North Carolina
21 eating and drinking places businesses in Elizabethtown
21
21
21
18
About Eating And Drinking Places in Elizabethtown
There are 21 businesses classified under Eating And Drinking Places in Elizabethtown, North Carolina. 21 have phone numbers on file. 21 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Elizabethtown.
Top Cities for Eating And Drinking Places in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 6K |
| Raleigh | 6K |
| Rocky Mount | 2K |
| Wilson | 2K |
| Greensboro | 2K |
| Asheville | 1K |
| Durham | 967 |
| Winston Salem | 914 |
| Fuquay Varina | 868 |
| Wilmington | 775 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Elizabethtown
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (338)
- Health Services (117)
- Wholesale Trade-durable Goods (113)
- Educational Services (71)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (59)
- Nonclassifiable Establishments (49)
- Business Services (35)
- Social Services (28)
- View all industries →