Eating And Drinking Places in Durham, North Carolina
967 eating and drinking places businesses in Durham
967
963
967
831
About Eating And Drinking Places in Durham
There are 967 businesses classified under Eating And Drinking Places in Durham, North Carolina. 963 have phone numbers on file. 967 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Durham.
Top Cities for Eating And Drinking Places in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 6K |
| Raleigh | 6K |
| Rocky Mount | 2K |
| Wilson | 2K |
| Greensboro | 2K |
| Asheville | 1K |
| Durham | 967 |
| Winston Salem | 914 |
| Fuquay Varina | 868 |
| Wilmington | 775 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Durham
- Health Services (15K)
- Educational Services (14K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (13K)
- Nonclassifiable Establishments (11K)
- Business Services (10K)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (10K)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (7K)
- Chemicals And Allied Products (5K)
- View all industries →