Eating And Drinking Places in Harrisburg, North Carolina
20 eating and drinking places businesses in Harrisburg
20
20
20
18
About Eating And Drinking Places in Harrisburg
There are 20 businesses classified under Eating And Drinking Places in Harrisburg, North Carolina. 20 have phone numbers on file. 20 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Harrisburg.
Top Cities for Eating And Drinking Places in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 6K |
| Raleigh | 6K |
| Rocky Mount | 2K |
| Wilson | 2K |
| Greensboro | 2K |
| Asheville | 1K |
| Durham | 967 |
| Winston Salem | 914 |
| Fuquay Varina | 868 |
| Wilmington | 775 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Harrisburg
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (245)
- Health Services (186)
- Nonclassifiable Establishments (177)
- Business Services (164)
- Miscellaneous Retail (116)
- Amusement And Recreation Services (113)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (68)
- Apparel And Accessory Stores (67)
- View all industries →