Eating And Drinking Places in Lillington, North Carolina
10 eating and drinking places businesses in Lillington
10
10
10
7
About Eating And Drinking Places in Lillington
There are 10 businesses classified under Eating And Drinking Places in Lillington, North Carolina. 10 have phone numbers on file. 10 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Lillington.
Top Cities for Eating And Drinking Places in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 6K |
| Raleigh | 6K |
| Rocky Mount | 2K |
| Wilson | 2K |
| Greensboro | 2K |
| Asheville | 1K |
| Durham | 967 |
| Winston Salem | 914 |
| Fuquay Varina | 868 |
| Wilmington | 775 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Lillington
- Educational Services (255)
- Business Services (206)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (148)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (128)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (77)
- Nonclassifiable Establishments (54)
- Depository Institutions (54)
- Administration Of Human Resource Programs (33)
- View all industries →