Eating And Drinking Places in Troy, North Carolina
11 eating and drinking places businesses in Troy
11
11
11
11
About Eating And Drinking Places in Troy
There are 11 businesses classified under Eating And Drinking Places in Troy, North Carolina. 11 have phone numbers on file. 11 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Troy.
Top Cities for Eating And Drinking Places in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 6K |
| Raleigh | 6K |
| Rocky Mount | 2K |
| Wilson | 2K |
| Greensboro | 2K |
| Asheville | 1K |
| Durham | 967 |
| Winston Salem | 914 |
| Fuquay Varina | 868 |
| Wilmington | 775 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Troy
- Educational Services (280)
- Non-depository Credit Institutions (204)
- Health Services (154)
- Textile Mill Products (87)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (86)
- Wholesale Trade-durable Goods (86)
- Depository Institutions (49)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (48)
- View all industries →