Real Estate in Troy, North Carolina
14 real estate businesses in Troy
14
14
14
4
About Real Estate in Troy
There are 14 businesses classified under Real Estate in Troy, North Carolina. 14 have phone numbers on file. 14 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Troy.
Top Cities for Real Estate in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 22K |
| Raleigh | 8K |
| Greensboro | 3K |
| Wilmington | 3K |
| Durham | 3K |
| Asheville | 2K |
| Winston Salem | 2K |
| Cary | 2K |
| Cornelius | 1K |
| Chapel Hill | 1K |
Search Real Estate
Other Industries in Troy
- Educational Services (280)
- Non-depository Credit Institutions (204)
- Health Services (154)
- Textile Mill Products (87)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (86)
- Wholesale Trade-durable Goods (86)
- Depository Institutions (49)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (48)
- View all industries →