Real Estate in Columbus, Ohio
9K real estate businesses in Columbus
9K
9K
9K
8K
About Real Estate in Columbus
There are 9K businesses classified under Real Estate in Columbus, Ohio. 9K have phone numbers on file. 9K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Columbus.
Top Cities for Real Estate in Ohio
| City | Businesses |
|---|---|
| Cincinnati | 15K |
| Columbus | 9K |
| Cleveland | 8K |
| Rocky River | 5K |
| Dayton | 4K |
| Akron | 2K |
| Beachwood | 2K |
| Pickerington | 2K |
| Dublin | 2K |
| Toledo | 2K |