General Merchandise Stores in Urbana, Ohio
10 general merchandise stores businesses in Urbana
10
10
10
10
About General Merchandise Stores in Urbana
There are 10 businesses classified under General Merchandise Stores in Urbana, Ohio. 10 have phone numbers on file. 10 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific general merchandise stores companies in Urbana.
Top Cities for General Merchandise Stores in Ohio
| City | Businesses |
|---|---|
| Wadsworth | 9K |
| Cincinnati | 3K |
| Columbus | 1K |
| Dublin | 826 |
| Eaton | 522 |
| Maineville | 476 |
| Dayton | 446 |
| Cleveland | 426 |
| Aurora | 261 |
| Toledo | 206 |
Search General Merchandise Stores
Other Industries in Urbana
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (2K)
- Wholesale Trade-durable Goods (869)
- Forestry (364)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (221)
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (202)
- Depository Institutions (189)
- Communications (152)
- Miscellaneous Retail (133)
- View all industries →