Legal Services in Urbana, Ohio
5 legal services businesses in Urbana
5
4
5
5
About Legal Services in Urbana
There are 5 businesses classified under Legal Services in Urbana, Ohio. 4 have phone numbers on file. 5 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Urbana.
Top Cities for Legal Services in Ohio
| City | Businesses |
|---|---|
| Cincinnati | 13K |
| Columbus | 13K |
| Cleveland | 12K |
| Dayton | 2K |
| Toledo | 2K |
| Akron | 2K |
| Hilliard | 972 |
| Dublin | 748 |
| Miamisburg | 455 |
| Beachwood | 428 |
Search Legal Services
Other Industries in Urbana
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (2K)
- Wholesale Trade-durable Goods (869)
- Forestry (364)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (221)
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (202)
- Depository Institutions (189)
- Communications (152)
- Miscellaneous Retail (133)
- View all industries →