Eating And Drinking Places in East Stroudsburg, Pennsylvania
31 eating and drinking places businesses in East Stroudsburg
31
31
31
28
About Eating And Drinking Places in East Stroudsburg
There are 31 businesses classified under Eating And Drinking Places in East Stroudsburg, Pennsylvania. 31 have phone numbers on file. 31 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in East Stroudsburg.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Philadelphia | 16K |
| Pittsburgh | 6K |
| Brackenridge | 3K |
| Scranton | 1K |
| Lancaster | 1K |
| Elkins Park | 955 |
| Allentown | 930 |
| Harrisburg | 843 |
| Coraopolis | 633 |
| Erie | 579 |