Eating And Drinking Places in Edgemont, Pennsylvania
10 eating and drinking places businesses in Edgemont
10
10
10
10
About Eating And Drinking Places in Edgemont
There are 10 businesses classified under Eating And Drinking Places in Edgemont, Pennsylvania. 10 have phone numbers on file. 10 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Edgemont.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Philadelphia | 16K |
| Pittsburgh | 6K |
| Brackenridge | 3K |
| Scranton | 1K |
| Lancaster | 1K |
| Elkins Park | 955 |
| Allentown | 930 |
| Harrisburg | 843 |
| Coraopolis | 633 |
| Erie | 579 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Edgemont
- Wholesale Trade-durable Goods (24)
- Nonclassifiable Establishments (19)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (14)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (11)
- Construction Special Trade Contractors (11)
- Agricultural Services (8)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (5)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (5)
- View all industries →