Eating And Drinking Places in Fairfield, Pennsylvania
15 eating and drinking places businesses in Fairfield
15
15
15
15
About Eating And Drinking Places in Fairfield
There are 15 businesses classified under Eating And Drinking Places in Fairfield, Pennsylvania. 15 have phone numbers on file. 15 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Fairfield.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Philadelphia | 16K |
| Pittsburgh | 6K |
| Brackenridge | 3K |
| Scranton | 1K |
| Lancaster | 1K |
| Elkins Park | 955 |
| Allentown | 930 |
| Harrisburg | 843 |
| Coraopolis | 633 |
| Erie | 579 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Fairfield
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (732)
- Amusement And Recreation Services (60)
- Educational Services (58)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (43)
- Miscellaneous Retail (34)
- Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places (29)
- Nonclassifiable Establishments (15)
- Fishing hunting and trapping (14)
- View all industries →