Social Services in Youngwood, Pennsylvania
3 social services businesses in Youngwood
3
3
3
3
About Social Services in Youngwood
There are 3 businesses classified under Social Services in Youngwood, Pennsylvania. 3 have phone numbers on file. 3 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Youngwood.
Top Cities for Social Services in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Pittsburgh | 20K |
| Greensburg | 17K |
| Philadelphia | 15K |
| Lancaster | 2K |
| York | 2K |
| Harrisburg | 2K |
| Erie | 2K |
| Reading | 1K |
| Plymouth Meeting | 1K |
| Allentown | 1K |
Search Social Services
Other Industries in Youngwood
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (170)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (65)
- Mining And Quarrying Of Nonmetallic Minerals, Except Fuels (54)
- Primary Metal Industries (40)
- Wholesale Trade-durable Goods (34)
- Health Services (27)
- Nonclassifiable Establishments (26)
- Construction Special Trade Contractors (26)
- View all industries →