Wholesale Trade-non-durable Goods in Youngwood, Pennsylvania
7 wholesale trade-non-durable goods businesses in Youngwood
7
7
7
7
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Youngwood
There are 7 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Youngwood, Pennsylvania. 7 have phone numbers on file. 7 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Youngwood.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in Pennsylvania
| City | Businesses |
|---|---|
| Pittsburgh | 5K |
| Philadelphia | 4K |
| Conshohocken | 3K |
| North Wales | 2K |
| Wayne | 2K |
| King Of Prussia | 2K |
| Harrisburg | 2K |
| Feasterville Trevose | 1K |
| Malvern | 1K |
| Bethlehem | 784 |
Search Wholesale Trade-non-durable Goods
Other Industries in Youngwood
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (170)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (65)
- Mining And Quarrying Of Nonmetallic Minerals, Except Fuels (54)
- Primary Metal Industries (40)
- Wholesale Trade-durable Goods (34)
- Health Services (27)
- Nonclassifiable Establishments (26)
- Construction Special Trade Contractors (26)
- View all industries →