Legal Services in Irmo, South Carolina
30 legal services businesses in Irmo
30
30
30
30
About Legal Services in Irmo
There are 30 businesses classified under Legal Services in Irmo, South Carolina. 30 have phone numbers on file. 30 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Irmo.
Top Cities for Legal Services in South Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Columbia | 5K |
| Charleston | 3K |
| Greenville | 2K |
| Spartanburg | 358 |
| Myrtle Beach | 343 |
| Mount Pleasant | 316 |
| North Charleston | 299 |
| Pickens | 246 |
| Florence | 223 |
| Rock Hill | 214 |
Search Legal Services
Other Industries in Irmo
- Social Services (693)
- Educational Services (490)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (372)
- Depository Institutions (366)
- Real Estate (356)
- Membership Organizations (345)
- Health Services (277)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (263)
- View all industries →