Real Estate in Lexington, South Carolina
263 real estate businesses in Lexington
263
258
263
245
About Real Estate in Lexington
There are 263 businesses classified under Real Estate in Lexington, South Carolina. 258 have phone numbers on file. 263 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Lexington.
Top Cities for Real Estate in South Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Mount Pleasant | 4K |
| Greenville | 4K |
| Columbia | 3K |
| Charleston | 3K |
| Myrtle Beach | 2K |
| Spartanburg | 1K |
| Summerville | 1K |
| Hilton Head Island | 1K |
| Rock Hill | 672 |
| North Charleston | 665 |