Social Services in Lexington, South Carolina
70 social services businesses in Lexington
70
70
70
68
About Social Services in Lexington
There are 70 businesses classified under Social Services in Lexington, South Carolina. 70 have phone numbers on file. 70 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Lexington.
Top Cities for Social Services in South Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Greenville | 3K |
| Columbia | 2K |
| Charleston | 1K |
| Cayce | 793 |
| Irmo | 693 |
| Rock Hill | 642 |
| North Charleston | 602 |
| Aiken | 528 |
| Spartanburg | 449 |
| Mount Pleasant | 363 |