Real Estate in Farragut, Tennessee
93 real estate businesses in Farragut
93
93
93
63
About Real Estate in Farragut
There are 93 businesses classified under Real Estate in Farragut, Tennessee. 93 have phone numbers on file. 93 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Farragut.
Top Cities for Real Estate in Tennessee
| City | Businesses |
|---|---|
| Memphis | 7K |
| Brentwood | 6K |
| Nashville | 5K |
| Knoxville | 3K |
| Chattanooga | 3K |
| Murfreesboro | 2K |
| Germantown | 2K |
| Franklin | 1K |
| Cordova | 749 |
| Maryville | 651 |