Real Estate in Knoxville, Tennessee
3K real estate businesses in Knoxville
3K
3K
3K
3K
About Real Estate in Knoxville
There are 3K businesses classified under Real Estate in Knoxville, Tennessee. 3K have phone numbers on file. 3K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Knoxville.
Top Cities for Real Estate in Tennessee
| City | Businesses |
|---|---|
| Memphis | 7K |
| Brentwood | 6K |
| Nashville | 5K |
| Knoxville | 3K |
| Chattanooga | 3K |
| Murfreesboro | 2K |
| Germantown | 2K |
| Franklin | 1K |
| Cordova | 749 |
| Maryville | 651 |
Search Real Estate
Other Industries in Knoxville
- Educational Services (15K)
- Health Services (11K)
- Business Services (6K)
- Nonclassifiable Establishments (6K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (6K)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (5K)
- Wholesale Trade-durable Goods (4K)
- Communications (4K)
- View all industries →