Eating And Drinking Places in Johnson City, Tennessee
429 eating and drinking places businesses in Johnson City
429
427
429
362
About Eating And Drinking Places in Johnson City
There are 429 businesses classified under Eating And Drinking Places in Johnson City, Tennessee. 427 have phone numbers on file. 429 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Johnson City.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Tennessee
| City | Businesses |
|---|---|
| Lebanon | 6K |
| Franklin | 5K |
| Nashville | 4K |
| Memphis | 3K |
| Chattanooga | 2K |
| Knoxville | 1K |
| Murfreesboro | 646 |
| Cleveland | 619 |
| Humboldt | 616 |
| Madison | 610 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Johnson City
- Health Services (4K)
- Educational Services (3K)
- Nonclassifiable Establishments (2K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (2K)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (1K)
- Personal Services (1K)
- Business Services (985)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (764)
- View all industries →