Eating And Drinking Places in Kingsport, Tennessee
322 eating and drinking places businesses in Kingsport
322
322
322
291
About Eating And Drinking Places in Kingsport
There are 322 businesses classified under Eating And Drinking Places in Kingsport, Tennessee. 322 have phone numbers on file. 322 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Kingsport.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Tennessee
| City | Businesses |
|---|---|
| Lebanon | 6K |
| Franklin | 5K |
| Nashville | 4K |
| Memphis | 3K |
| Chattanooga | 2K |
| Knoxville | 1K |
| Murfreesboro | 646 |
| Cleveland | 619 |
| Humboldt | 616 |
| Madison | 610 |