Wholesale Trade-durable Goods in Knoxville, Tennessee
4K wholesale trade-durable goods businesses in Knoxville
4K
4K
4K
4K
About Wholesale Trade-durable Goods in Knoxville
There are 4K businesses classified under Wholesale Trade-durable Goods in Knoxville, Tennessee. 4K have phone numbers on file. 4K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-durable goods companies in Knoxville.
Top Cities for Wholesale Trade-durable Goods in Tennessee
| City | Businesses |
|---|---|
| Memphis | 18K |
| Nashville | 6K |
| Knoxville | 4K |
| Chattanooga | 3K |
| Mount Juliet | 2K |
| La Vergne | 1K |
| Gallatin | 1K |
| Franklin | 912 |
| Collierville | 851 |
| Jackson | 808 |
Search Wholesale Trade-durable Goods
Other Industries in Knoxville
- Educational Services (15K)
- Health Services (11K)
- Business Services (6K)
- Nonclassifiable Establishments (6K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (6K)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (5K)
- Communications (4K)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (4K)
- View all industries →