Health Services in Baytown, Texas
409 health services businesses in Baytown
409
405
409
356
About Health Services in Baytown
There are 409 businesses classified under Health Services in Baytown, Texas. 405 have phone numbers on file. 409 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Baytown.
Top Cities for Health Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 54K |
| San Antonio | 31K |
| Dallas | 29K |
| Austin | 19K |
| Fort Worth | 17K |
| Plano | 9K |
| Denton | 6K |
| Tyler | 6K |
| Irving | 5K |
| Amarillo | 4K |
Search Health Services
Other Industries in Baytown
- Educational Services (2K)
- Nonclassifiable Establishments (865)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (861)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (481)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (463)
- Chemicals And Allied Products (298)
- Real Estate (265)
- Wholesale Trade-durable Goods (245)
- View all industries →