Health Services in Columbus, Texas
209 health services businesses in Columbus
209
209
208
194
About Health Services in Columbus
There are 209 businesses classified under Health Services in Columbus, Texas. 209 have phone numbers on file. 208 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Columbus.
Top Cities for Health Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 54K |
| San Antonio | 31K |
| Dallas | 29K |
| Austin | 19K |
| Fort Worth | 17K |
| Plano | 9K |
| Denton | 6K |
| Tyler | 6K |
| Irving | 5K |
| Amarillo | 4K |
Search Health Services
Other Industries in Columbus
- Depository Institutions (193)
- Educational Services (80)
- Holding And Other Investment Offices (73)
- Membership Organizations (57)
- Stone, Clay, Glass, And Concrete Products (47)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (35)
- Real Estate (29)
- Nonclassifiable Establishments (19)
- View all industries →