Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Edinburg, Texas
14 hotels, rooming houses, camps, and other lodging places businesses in Edinburg
14
14
14
12
About Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Edinburg
There are 14 businesses classified under Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Edinburg, Texas. 14 have phone numbers on file. 14 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific hotels, rooming houses, camps, and other lodging places companies in Edinburg.
Top Cities for Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Dallas | 6K |
| Irving | 4K |
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| Carrollton | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Plano | 700 |
| Katy | 409 |
| Fort Worth | 252 |
| Trinity | 247 |