Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Houston, Texas
3K hotels, rooming houses, camps, and other lodging places businesses in Houston
3K
3K
3K
2K
About Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Houston
There are 3K businesses classified under Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Houston, Texas. 3K have phone numbers on file. 3K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific hotels, rooming houses, camps, and other lodging places companies in Houston.
Top Cities for Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Dallas | 6K |
| Irving | 4K |
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| Carrollton | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Plano | 700 |
| Katy | 409 |
| Fort Worth | 252 |
| Trinity | 247 |