Health Services in Ennis, Texas
53 health services businesses in Ennis
53
53
53
14
About Health Services in Ennis
There are 53 businesses classified under Health Services in Ennis, Texas. 53 have phone numbers on file. 53 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Ennis.
Top Cities for Health Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 54K |
| San Antonio | 31K |
| Dallas | 29K |
| Austin | 19K |
| Fort Worth | 17K |
| Plano | 9K |
| Denton | 6K |
| Tyler | 6K |
| Irving | 5K |
| Amarillo | 4K |