Oil And Gas Extraction in Frisco, Texas
120 oil and gas extraction businesses in Frisco
120
118
120
120
About Oil And Gas Extraction in Frisco
There are 120 businesses classified under Oil And Gas Extraction in Frisco, Texas. 118 have phone numbers on file. 120 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific oil and gas extraction companies in Frisco.
Top Cities for Oil And Gas Extraction in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 57K |
| Odessa | 6K |
| Midland | 3K |
| Victoria | 3K |
| Sugar Land | 3K |
| Dallas | 2K |
| Cedar Park | 2K |
| Magnolia | 1K |
| Fort Worth | 1K |
| Spring | 959 |