Real Estate in Frisco, Texas
5K real estate businesses in Frisco
5K
5K
5K
5K
About Real Estate in Frisco
There are 5K businesses classified under Real Estate in Frisco, Texas. 5K have phone numbers on file. 5K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Frisco.
Top Cities for Real Estate in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 53K |
| Houston | 27K |
| Dallas | 27K |
| San Antonio | 9K |
| Frisco | 5K |
| Conroe | 5K |
| Fort Worth | 4K |
| Plano | 4K |
| Spring | 3K |
| Arlington | 3K |