Electric, Gas, And Sanitary Services in Kingsville, Texas
6 electric, gas, and sanitary services businesses in Kingsville
6
6
6
0
About Electric, Gas, And Sanitary Services in Kingsville
There are 6 businesses classified under Electric, Gas, And Sanitary Services in Kingsville, Texas. 6 have phone numbers on file. 6 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific electric, gas, and sanitary services companies in Kingsville.
Top Cities for Electric, Gas, And Sanitary Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| San Antonio | 2K |
| Dallas | 2K |
| Spring | 2K |
| Austin | 2K |
| Fort Worth | 1K |
| Plano | 1K |
| Barstow | 969 |
| Baytown | 481 |
| Flower Mound | 444 |
Search Electric, Gas, And Sanitary Services
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- View all industries →